KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15554009
nr 1555 4009
Oidentifierad konstnär. Signerad och daterad MAS 1960, porträtt. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 2x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:42:19
100 kr
150 kr